PRODUKTY

PREZENTY

   
     
Prezenty na duże i małe okazje. Prezenty pluszowe, humorystyczne, kolekcje oraz małe niespodzianki. Aby okazać miłość i zrobić przyjemność swoim bliskim, przyjaciołom i kolegom.    
     

OPAKOWANIA

   
     
Ludzie nie chcą dawać tylko prezentów, chcą również aby prezent wyglądał cudownie, był elegancko zapakowany i był prawdziwą niespodzianką. Dlatego w naszej ofercie przygotowaliśmy szeroką gamę produktów do pakowania prezentów. Począwszy od papieru do pakowania poprzez ozdobne torebki, celofan, jak również małe artykuły takie jak: wstążki, kokardy, rozetki. To jak będzie wyglądał Twój prezent zależy teraz tylko od Ciebie i Twojej wyobraźni oraz od tego, który asortyment podoba Ci się najbardziej. Teraz możemy podarować komuś coś więcej niż tylko prezent.    
     

GRY PLANSZOWE

   
     
W naszym zabieganym świecie coraz trudniej jest znaleźć czas na relaks, spędzanie wolnego czasu z przyjaciółmi lub rodziną. Jedną z opcji spędzania wolnego czasu jest coraz częściej powracanie do magicznego świata gier towarzyskich. Karty, figurki czy kości to nie tylko spędzanie czasu, to bardzo często proces połączony z logicznym myśleniem, taktyką i rozwijaniem strategicznych umiejętności. Gry często przełamują naturalne bariery pomiędzy dziećmi a dorosłymi i wzmacniają przyjazne relacje.    
     

 KALENDARZE

   
     
 W ofercie mamy kalendarze w trzech formatach:    
     
 Dzienny B6
   
 Tygodniowy B6
   
 Kieszonkowy    
   

 Nasze aktualne wzory możesz zobaczyć TUTAJ