ALBI GRY
EDUKACYJNE I DLA DZIECI


Powrót do gier planszowych

Poprzez zabawę
dzieci przyswajają wiedzę z różnych dziedzin


Z naszym grami, wasze dzieci nie tylko będą świetnie się bawić, ale także mogą się wiele nauczyć. W ofercie posiadamy gry przeznaczone dla dzieci w różnych grupach wiekowych. Głównie są to gry edukacyjne, gdzie poprzez zabawę dzieci przyswajają wiedzę z różnych dziedzin. Dla najmłodszych mamy serię gier BrainBox, rekomendowaną już od 4 roku życia, która pozwala ćwiczyć pamięć i spostrzegawczość.

Świat
BRAIN BOX


POZNAWAJ RÓŻNE KRAJE ŚWIATA I ICH NIESAMOWITE CIEKAWOSTKI. Brain Box to wyzwanie dla wszystkich, którzy chcą sprawdzić swoją spostrzegawczość i poćwiczyć pamięć. Odpowiedzi na pytania dotyczące świata znajdują się na kartach, więc aby wygrać, należy patrzeć uważnie. Gra zawiera 71 kart z obrazkami różnych krajów świata.

Natura
BRAIN BOX


ODKRYJ SEKRETY ŚWIATA NATURY. To kolejna odsłona edukacyjnej gry BrainBox. Tym razem w całościpoświęcona zagadnieniom przyrodniczym. Będzie idealnym prezentem dla małych miłośników przyrody. Gra zawiera 70 kart, na których zaprezentowane są zwierzęta, rośliny i zjawiska przyrodnicze.

Moje pierwsze obrazki
BRAIN BOX


GRANIE W ZAPAMIĘTYWANIE. Wesołe, kolorowe obrazki dla dzieci powyżej 5 lat. Bardzo pomocne w ćwiczeniu pamięci, nazw kolorów i kształtów.

Abecadło
BRAIN BOX


ZAMIEŃ NAUKĘ W ZABAWĘ. Dzieci z przyjemnością poznają alfabet i poćwiczą swoją pamięć.

Matematyka
BRAIN BOX


NAUKA MATEMATYKI JESZCZE BARDZIEJ CIEKAWA. Dzieci z radością sprawdzą swoją wiedzę z matematyki, poćwiczą pamięć i poznają wiele nowych, ciekawych zagadnień. Dowiedzą się jakie szerokie zastosowanie w życiu ma matematyka.

Bajki
BRAIN BOX


poznaj najpiękniejsze bajki, baśnie i legendy z nowym BrainBoxem! Poćwicz pamięć i spostrzegawczość ze swoimi ulubionymi bohaterami. Bajki z kanonu polskiej i światowej literatury dziecięcej pokazane na pięknych ilustracjach. Gra zawiera 71 kart, kostkę i klepsydrę. Rekomendowana od 6 lat.

Koloruj i zapamiętuj
BRAIN BOX


Stwórz swoją niepowtarzalną grę! Dzięki najnowszej grze z serii BrainBox nie tylko poćwiczysz pamięć i spostrzegawczość , ale także rozwiniesz swoją kreatyw ność. Aby zacząć grać, musisz samodzielnie pokolorować i ozdobić karty. W pudełku znajdziesz 56 kart, kostkę, klepsydrę oraz zestaw kredek. Rekomendowana od 6 lat.

Transport
BRAIN BOX


Dziesięciominutowe wyzwanie dla Twojego umysłu - ćwicz pamięć z grą Brain Box Transport. Gra zawiera 55 kart, na których są zaprezentowane hasła związane z podróżowaniem i ze środkami transportu.

Gra planszowa
BRAIN BOX


ĆWICZ PAMIĘĆ AŻ W OŚMIU KATEGORIACH! To najnowsza gra z serii BrainBox. W pudełku oprócz aż 160 kart znajduje się plansza do gry, kostka i klepsydra. Aby wygrać, należy zebrać karty z wszystkich kategorii. Na planszy czekają na was także zadania specjalne. Karty są podzielone na osiem kategorii: historia, sport, jedzenie i picie, sztuka i literatura, przyroda, rozrywka, ludzie i miejsca oraz ciekawostki. Waszym zadaniem będzie nie tylko rozgrywka na planszy, ale przede wszystkim zapamiętanie wszystkich szczegółów z karty i udzielenie poprawnej odpowiedzi na wylosowane pytanie. Pudełko zawiera 160 kart, planszę, koskę , pionki i klepsydrę.

Gry do auta
ZNAKI, BINGO I QUIZY


W każdym pudełku w kształcie auta znajdują się karty do gry i karta z zasadami. Gry na różnym poziomie trudności. Już od 4 roku życia.

Party Time Kids
Zabawna gra z obrazkami!


Przedstaw za pomocą słów, rysowania lub gestów to, co znajduje się na obrazku. Masz na to 30 sekund. Rozruszaj swój umysł i ciało. W pudełku znajdziesz dwustronną planszę do rozgrywki dla trzech, czterech lub więcej graczy, 200 kart, pionki i klepsydrę do odmierzania czasu. Gra dla dzieci od 7 roku życia.


Katalog gier planszowych
PDF - 5MB


Pełna oferta gier planszowych od Albi - gry strategiczne,
gry towarzyskie, gry dla dzieci i dorosłych.