ALBI GRY
TOWARZYSKIE


Powrót do gier planszowych

Doskonały sposób,
aby się wzajemnie poznać


Gry towarzyskie to nie tylko świetna zabawa i pomysł na wspólne spędzenie czasu, ale też doskonały sposób, aby się wzajemnie poznać. Z grami od Albi masz szanse poćwiczyć swoje umiejętności interpersonalne, sprawdzić swoją wiedzę i odkryć samego siebie. Telepatia to gra, która sprawdzi czy potrafi sz czytać w myślach, Empatia pozwoli ci poznać twój poziom rozumienia innych, a Zmysłowa wieża urozmaici spotkanie tylko we dwoje. Sprawdź to na sobie!

EMPATIA
GRA, KTÓRA ŁĄCZY


Wspaniała gra rodzinna, która przeniesie was do krainy marzeń, wyzwoli waszą wyobraźnię, dzięki czemu dowiecie się więcej o sobie nawzajem. Gra pięknie ilustrowana przez uznaną artystkę Marię Brožovą. Zawiera dwa warianty gry.

W pierwszym z nich przekazujecie jednemu z graczy upominek – obraz, który waszym zdaniem spodoba się mu najbardziej. Drugi wariant to gra kooperacyjna, która pokaże Wam, jak dobrze znacie siebie nawzajem.

Pudełko zawiera:

68 kart obrazów, 1 zestaw 12 kart przewidywania z numerami 1–12, 36 kart przewidywania, dwustronna plansza z torem punktacji, 7 pionków delfi nów, 3 klejnoty, instrukcję.

Zmysłowa wieża
GRA DLA DWOJGA


Odważcie się zagrać w grę, która sprawi, że wasze fantazje przestaną być tajemnicą. Na każdym klocku wieży znajdziecie zadanie do wykonania. Ten kto zburzy wieżę, będzie musiał dodatkowo wykonać zadanie specjalne, uzgodnione przed rozpoczęciem gry.

Pudełko zawiera:

48 drewnianych klocków z zadaniami.

Telepatia
SPRAWDŹ, CZY POTRAFISZ CZYTAĆ W MYŚLACH


Telepatia to gra, w której główną rolę odgrywają twoje skojarzenia. Gracze dopisują do wylosowanego słowa lub obrazka skojarzenia, następnie je porównują i poruszają się pionkiem na planszy o tyle pól, ile było wspólnych skojarzeń.

Gra towarzyska dla dzieci i dorosłych. Przeznaczona dla dzieci powyżej 8 lat. Zawiera dwa warianty gry.

Pudełko zawiera:

330 kart, planszę, 4 pionki, 4 ołówki, notatnik, kostkę, klepsydrę, instrukcję.


Katalog gier planszowych
PDF - 5MB


Pełna oferta gier planszowych od Albi - gry strategiczne,
gry towarzyskie, gry dla dzieci i dorosłych.