KSIĄŻKI, KTÓRE
POTRAFIĄ MÓWIĆ!


Czytaj z Albikiem to mnóstwo wiedzy i zabawy.

Czytaj z Albikiem
Mówiące pióro Albik


Zestaw Czytaj z Albikiem przeznaczony jest zarówno dla przedszkolaków, jak i dla starszych dzieci, ale niewątpliwie zainteresuje również dorosłych. Wszystko zależy od wyboru książki.

Specjalna technologia pozwala korzystać z książek nawet dzieciom w wieku przedszkolnym, które nie potrafią jeszcze czytać. Dzięki niej mogą same „przeczytać“ bajkę lub w formie zabawy nauczyć się rozpoznawać kolory, cyfry, litery czy rozmaite kształty. Wszystkie te umiejętności mogą następnie ćwiczyć podczas zabawnych gier edukacyjnych zawartych w książkach.

Seria książek Czytaj z Albikiem to mnóstwo wiedzy i zabawy.


Czytaj z Albikiem
Wideo


Elektroniczny system edukacyjny, w skład którego
wchodzi książka i pióro z kompatybilnym oprogramowaniem.
Ten unikalny zestaw pozwala dzieciom zdobywać
wiedzę i ją utrwalać.

Trzy zestawy z mówiącym piórem do wyboru


Wybierz jeden z trzech gotowych zestawów z mówiącym piórem Albik! Do wyboru: zestaw z książką Atlas świata, Moim pierwszym elementarzem i Językiem angielskim.

Zestaw
Czytaj z Albikiem


Zawartość opakowania: elektroniczne pióro, ładowarka, kabel usb, przewodnik, 10 sztuk naklejek na odtwarzacz mp3, 10 sztuk naklejek regulacji głośności.

1 Kontrolka
2 Przycisk powtarzania
3 Złącze USB
4 Przycisk, aby wyłączyć odtwarzanie MP3, zatrzymanie odtwarzania MP3
5 Otwieranie karty pamięci microSD
6 Mikrofon
7 Głośnik
8 Przycisk reset
9 Gniazdo słuchawkowe
10 Regulacja głośności, przewijanie utworów MP3
11 Czujnik optyczny
12 Podstawka


Nowości
PUZZLE Wszechświat


Ułóż puzzle i rozpocznij poznawanie Wszechświata z Albikiem. Na układance są zakodowane informacje o planetach, gwiazdach, kosmicznych obiektach i wynalazkach służących poznawaniu kosmosu. Poznaj wszystkie ciekawostki i zagraj w quiz, który sprawdzi twoją wiedzę! Prawie 300 dźwięków i tekstów.


Elektroniczne
pióro Albik


Zestaw Czytaj z Albikiem przeznaczony jest zarówno dla przedszkolaków, jak i dla starszych dzieci, ale niewątpliwie zainteresuje również dorosłych. Wszystko zależy od wyboru książki.

Zawartość opakowania

Elektroniczne pióro, Ładowarka, Kabel USB, Przewodnik, 10 sztuk naklejek na odtwarzacz MP3, 10 sztuk naklejek regulacji głośności


Świat zwierząt
KSIĄŻKA


Poznajcie zwierzęta z różnych zakątków świata i sprawdźcie, jakie dźwięki wydają albo czym się charakteryzują. Swoją wiedzę możecie sprawdzić za pomocą zabawnych quizów. Rozpoznacie zwierzę, którego jadu Indianie używali do nacierania swoich strzał?

Wiecie, który gryzoń jest największy na świecie? Potraficie odnaleźć zwierzę, które nie musi w ogóle pić, ponieważ całą niezbędną wodę pozyskuje z pożywieniem?

Prawie 900 dźwięków i tekstów


Język angielski
KSIĄŻKA


Interaktywny podręcznik języka angielskiego

Interaktywna mówiąca książka to fantastyczny sposób na naukę podstaw języka angielskiego dla dzieci i dorosłych. Pozwala ona poszerzyć słownictwo, dzięki dialogom można nauczyć się właściwej wymowy i konstruowania prostych zdań. Książka zawiera również kompletne polskie tłumaczenie.

Prawie 2200 dźwięków i tekstów


Atlas świata
KSIĄŻKA


Poznajcie wszystkie kontynenty i oceany świata. Dowiedzcie się, jak nazywają się wszystkie kraje i ich stolice, a także wysłuchajcie wielu ciekawostek o nich. Swoje umiejętności możecie sprawdzać za pomocą zapewniających dobrą zabawę quizów.

Czy wiecie, jak nazywa się najmniejsze państwo w Europie? Odgadniecie, w jakim kraju leży stolica o nazwie Addis Abeba? Potraficie znaleźć największe państwo świata pod względem liczby ludności?

Prawie 1800 dźwięków i tekstów


Mój pierwszy elementarz
KSIĄŻKA


Mój pierwszy elementarz pozwoli dzieciom w łatwy sposób nabyć podstawową wiedzę o otaczającym świecie, liczbach, kolorach i literach. Książkę urozmaicają zabawne odgłosy, dialogi i piosenki. Dzięki prostym quizom dzieci utrwalą zdobytą wiedzę, a także będą się doskonale bawić i chętnie wracać do nauki!

Prawie 1000 dźwięków i tekstów


Pianino i bębenki
INSTRUMENTY MUZYCZNE


Zagraj z Albikiem na pianinie i bębenkach!Dowiedz się więcej!

Chcesz poznać nowości? Dowiedzieć się jak zaktualizować pliki audio? Odwiedź naszą stronę Czytaj z Albikiem!


Odwiedź stronę Czytaj z Albikiem