ALBI GRY
ZRĘCZNOŚCIOWE


Powrót do gier planszowych

Sprawdź
swoje umiejętności


Przetestuj swoją zręczność i rozegraj swoje własne mistrzostwa z grami zręcznościowymi od Albi już dziś ! Solidne wykonanie gier pozwala cieszyć się nimi przez lata. Podręczny rozmiar umożliwia rozegranie turniejów, gdzie tylko chcesz.

Curling stołowy


Gra w curling stołowy pozwoli poznać zasady tej mało popularnej dyscypliny w Polsce. W pudełku znajdują się wszystkie niezbędne elementy do gry: mata imitująca tor i kamienie. Kamienie, dzięki zamontowanym łożyskom, doskonale imitują ruch tych pełnowymiarowych „czajników".

Bowling stołowy


Podręczny zestaw do gry w kręgle. Zawiera matę, magnetyczne stopery uniemożliwiające przesuwanie się maty, kręgle i kule. Kula i kręgle, dzięki wmontowanym łożyskom doskonale imitują zachowanie pełnowymiarowych kręgli.

Cymbergaj


Mniejsza wersja bardzo popularnej gry, do której nie trzeba nikogo namawiać. Świetna zabawa dla całej rodziny. Spróbuj za pomocą swojego „kija“, wbić krążek do bramki przeciwnika. Tu wygrywa lepszy!

Piłkarzyki


Teraz twoja ulubiona gra w wersji, w którą możesz grać w domu, wziąć na spotkanie ze znajomymi itp. Gra jest przeznaczona dla dwóch graczy. Zostań mistrzem i rozegraj własne Mistrzostwa Świata w piłce nożnej!

Łamigłówki


Pracuj nad swoją koncentracją, rozwijaj koordynację ruchów i logiczne myślenie. W naszej ofercie znajdziesz wiele łamigłówek o zróżnicowanym stopniu trudności, wykonanych z metalu lub drewna.


Katalog gier planszowych
PDF - 5MB


Pełna oferta gier planszowych od Albi - gry strategiczne,
gry towarzyskie, gry dla dzieci i dorosłych.