ALBI GRY
NA PARTY


Powrót do gier planszowych

Dla każdego,
kto lubi się dobrze bawić


Gry na party są dla każdego, kto lubi się dobrze bawić i w wyjątkowy sposób spędzić czas na imprezie. Posiadają one proste zasady i z pewnością każdy odnajdzie coś dla siebie, a przyjęcie na pewno nie będą nudne!

Seria gier Party Time to trzy całkowicie różne gry. Z klasycznym Party Time poćwiczycie swoje umiejętności językowe, grając w Party Time Wielki zakład zaangażujecie swój umysł i ciało, a w Party Time Znasz mnie będziecie odpowiadać a kontrowersyjne pytania.

Party Time
WIELKI ZAKŁAD


Party Time Wileki zakład kontynuuje sukces gry Party Time, którą wielu z was pokochało.

W Wielkim zakładzie będziecie mogli zakładać się z drużyną przeciwników o to, że nie dadzą rady wykonać zadania, które dla nich wybie-rzecie. Zadania słowne przetestują wasz zasób słów oraz pamięć, twórcze – pozwolą pochwalić się artystyczną duszą. Dzięki zadaniom rucho-wym rozruszacie całe ciało (oraz mózgi współgraczy).

W tej grze będziecie często triumfować i równie często ponosić porażki, przede wszystkim jednak będziecie się doskonale bawić.

Pudełko zawiera:

250 kart z 1 500 zadaniami (słownymi, twórczymi i ruchowymi), planszę w kształcie ruletki, 6 żetonów do zakładów, klepsydrę, 6 fi gurek, plastelinę, zasadyzasady gry.

Party Time
ŚWIĘTUJESZ? URZĄDZASZ PRZYJĘCIE?


Chcesz rozkręcić imprezę? Party Time zapewni wszystkim świetną zabawę! Party Time to gra, w której musisz wyjaśnić pozostałym graczom znaczenie słów za pomocą innych wyrazów, używając przy tym synonimów, antonimów i podpowiedzi. Na polach premiowych czekają na was również zadania dodatkowe: udawanie zwierząt lub zawodów, wyszukiwanie rymów, opisywanie znanych postaci lub wymienienie jak największej ilości wyrazów na tę samą literę.

Party Time to świetna alternatywa na każdą imprezę lub rodzinne spotkanie.

Pudełko zawiera:

Planszę do gry z premiową ruletką, 6 pionków do gry, 400 kart (192 karty ze słowami, 92 karty z ważnymi osobistościami (VIPami), 75 kart z rymami, 34 karty do pantomimy, 5 kart z abecadłem, 2 karty przeglądowe), 1 klepsydrę.

Party Time
ZNASZ MNIE?


Pytaj, odpowiadaj, decyduj, wygrywaj!

To gra jakiej jeszcze nie było! Nie zabraknie w niej kontrowersyjnych pytań i zdumiewających odpowiedzi. Sprawdzisz w niej swoją kreatywność i poznasz samego siebie. W trakcie rozgrywek raz odpowiadasz na pytanie, a innym razem decydujesz, jakie zostanie zadane.

Pudełko zawiera:

400 pytań, tabliczki i pisaki do zapisywania odpowiedzi, DECYD-O-WACZ, żetony i tabelę punktacji. Gra Party Time Znasz mnie to polska wersja wielokrotnie nagradzanej i uznanej gry Say Anything! Gra rekomendowana od 15 roku życia.

Imprezowa Wieża
GRA DLA DOBOROWEGO TOWARZYSTWA


To nowa odsłona tradycyjnej gry w wydaniu na imprezę. Na każdym klocku wieży są zapisane zadania, które należy wykonać. Za niewykonanie zadania trzeba oddać fant. Przed rozpoczęciem gry, zawodnicy ustalają zadanie główne, czyli zadanie, jakie będzie musiał wykonać zawodnik, który zburzy wieżę z klocków. TYLKO OD LAT 18-stu!

Pudełko zawiera:

48 drewnianych klocków z zadaniami.zadaniami.


Katalog gier planszowych
PDF - 5MB


Pełna oferta gier planszowych od Albi - gry strategiczne,
gry towarzyskie, gry dla dzieci i dorosłych.