WSZYSTKO CO NAJLEPSZE
ZE ŚWIATA GIER I ZABAWY


Albi Gry planszowe

Gry planszowe
Albi Polska


Gry planszowe to świetny pomysł na spędzanie wolnego czasu z przyjaciółmi lub rodziną. Granie w gry to nie tylko rozrywka, ale także trening dla naszego umysłu. Planszówki rozwijają logiczne myślenie, uczą opracowywania strategii i taktyki. Przede wszystkim pozwalają wzmocnić nam relacje międzyludzkie, poznać siebie i zmniejszyć dystans pomiędzy pokoleniami.

W naszej ofercie znajdziesz gry dedykowane dzieciom, gry towarzyskie i zaawansowane gry planszowe.


Katalog gier planszowych
PDF - 5MB


Pełna oferta gier planszowych od Albi - gry strategiczne,
gry towarzyskie, gry dla dzieci i dorosłych.

ALBI GRY
TOWARZYSKIE


Gry towarzyskie to nie tylko świetna zabawa i pomysł na wspólne spędzenie czasu, ale też doskonały sposób, aby się wzajemnie poznać. Z grami od Albi masz szanse poćwiczyć swoje umiejętności interpersonalne, sprawdzić swoją wiedzę i odkryć samego siebie. Telepatia to gra, która sprawdzi czy potrafi sz czytać w myślach, Empatia pozwoli ci poznać twój poziom rozumienia innych, a Zmysłowa wieża urozmaici spotkanie tylko we dwoje. Sprawdź to na sobie!

ALBI GRY
NA PARTY


Gry na party są dla każdego, kto lubi się dobrze bawić i w wyjątkowy sposób spędzić czas na imprezie. Posiadają one proste zasady i z pewnością każdy odnajdzie coś dla siebie, a przyjęcie na pewno nie będą nudne !

Seria gier Party Time to trzy całkowicie różne gry. Z klasycznym Party Time poćwiczycie swoje umiejętności językowe, grając w Party Time Wielki zakład zaangażujecie swój umysł i ciało, a w Party Time Znasz mnie będziecie odpowiadać na kontrowersyjne pytania.

ALBI GRY
STRATEGICZNE


Gra Marco Polo została laureatem nagrody Zaawansowana Gra Roku 2016. Doceniło ją także wielu graczy w Polsce. Przemyślana mechanika, zminimalizowany wpływ losowości i piękna szata grafi czna dają graczom planszówkową rozrywkę na najwyższym poziomie. „Euro majstersztyk”, w którym masz wiele celów do osiągnięcia i jeszcze więcej dróg, które do nich prowadzą. Grę cechuje wysoka regrywalność, ze względu na zróżnicowane przymioty postaci i dużą ilość akcji do wykonania.

ALBI GRY
EDUKACYJNE I DLA DZIECI


Z naszym grami, wasze dzieci nie tylko będą świetnie się bawić, ale także mogą się wiele nauczyć. W ofercie posiadamy gry przeznaczone dla dzieci w różnych grupach wiekowych. Głównie są to gry edukacyjne, gdzie poprzez zabawę dzieci przyswajają wiedzę z różnych dziedzin. Dla najmłodszych mamy serię gier BrainBox, rekomendowaną już od 4 roku życia, która pozwala ćwiczyć pamięć i spostrzegawczość. Nowością jest BrainBox Gra planszowa, która zawiera aż 160 kart i 8 kategorii.


Marco Polo

Gra Marco Polo została laureatem nagrody Zaawansowana Gra Roku 2016. Doceniło ją także wielu graczy w Polsce.